MODERN DİZAYN

Modern ve sade bir dekorasyona sahip olan otelimiz, her misafirin ihtiyacına cevap verebilecek şekilde çağdaş olarak tasarlanmış ve özenle dekore edilmiştir. Otelde zarafet ve konforun harmanlandığı 74 adet odamız bulunmaktadır.

DENİZ, DAĞ ve ŞEHİR MANZARASI

Dünyaca ünlü Konyaaltı Sahili’nde konumlanan The Corner Park Hotel muhteşem deniz manzarası, dağ manzarası ve şehir manzaralarını bir arada sunmaktadır.

MAVİ BAYRAKLI PLAJ

The Corner Park Hotel’in tam karşısında yer alan Mavi bayraklı Konyaaltı Plajı tertemiz serin suları ile sizleri bekliyor.

MERKEZİ KONUM

The Corner Park Hotel; Antalya şehir merkezinde, dünyaca ünlü Konyaaltı sahilinde, denize sıfır, Dünyanın en büyük tünel akvaryumu olan Antalya Aquarium’a 200 metre, Atatürk Kültür Merkezi’ne 1 km, Migros AVM’ye 1 km, Antalya stadyumuna 1 km, Akdeniz Üniversitesi’ne 1,5 km, Eğitim Araştırma Hastanesi’ne 2km, Kaleiçi ve Yat Limanı’na 5 km, uluslararası havalimanına 20 km ve şehirler arası otogara 5 km uzaklıkta bulunmaktadır. The Corner Park Hotel’in şehrin önemli Doğal-Tarihi yerlere ve Eğlence-Aktivite merkezlerine olan mesafeleri aşağıdaki şekildedir.

Doğal-Tarihi Yerler

0-5 km: Kaleiçi, Atatürk Parkı, Yat Limanı, Antalya Arkeoloji Müzesi 5-20 km: Düden Şelalesi, Perge Antik Kenti 20-50 km: Kemer, Phaselis, Olympos, Çıralı, Yanartaş, Aspendos, Kurşunlu Şelalesi, Manavgat Şelalesi, Göynük Kanyonu, Olympos Teleferik, Termessos, Saklıkent Kayak Merkezi

Eğlence ve Aktivite Merkezleri

0-5 km: Antalya Aquarium, Antalya Arena Futbol Stadyumu, Atatürk Kültür Merkezi, Antalya Devlet Tiyatrosu, Haşim İşcan Kültür Merkezi, Migros Alışveriş Merkezi, Erasta Alışveriş Merkezi, Markantalya Alışveriş Merkezi, Özdilek Alışveriş Merkezi, Lunapark, Aqualand Su Parkı, Dolphinland, 5-20 km: Terracity Alışveriş Merkezi, Shemall Alışveriş Merkezi, Laura Alışveriş Merkezi, Kaleiçi, Yat Limanı 20-50 km: Kemer, Club Aura, Club Inferno, Club Kristall, Köprülü Kanyon Rafting, Saklıkent Kayak Merkezi

Kendi Enerjimizi Üretiyoruz

Doğayı Koruyoruz

Küresel ısınmaya neden olan temel etkenin Co2 gazının ortaya çıkmasının en büyük sebebinin ise enerji üretimi olduğu yapılan çalışmalar sonucunda görülmektedir. Yenilenebilir enerji kaynaklarından ve nükleer enerji kaynaklarından enerji üretimi dışında kalan enerji üretim teknikleri zararlı birçok gazın yanında Co2 gazının ortaya çıkmasına sebep olmaktadır. The Corner Park Hotel 23kWp kapasiteli 200 adet fotovoltaik (PV) panel ile kendi elektrik enerjisi üretirken 38 adet günısı paneliyle de sıcak su ihtiyacını karşılamaktadır ve yılda ortalama 30 ton Co2 salınımını önlemektedir. Daha az enerji ve su tüketerek, çöplerinizi ayrıştırırarak gezegenimizi kurtarmaya sizde yardımcı olabilirsiniz.